Jubileuszowa trasa Lady Pank przez Ostródę

2021-03-12 21:25:42 (ost. akt: 2021-03-12 21:37:24)
Jubileuszowa trasa Lady Pank przez Ostródę

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Lady Pank, w tym roku będzie świętować swoje 40-lecie. Zespół w Polsce w ramach trasy LP40 wystąpi w kilkunastu miastach m.in. w amfiteatrze w Ostródzie 5 sierpnia br.

O koncercie informuje Adria Art, organizator koncertowej trasu jubileuszowej.
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu.

Lady Pank to jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!

Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.
Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marysia Janik #3062631 16 mar 2021 08:54

    Patrzcie tutaj - empikbilety.pl/wydarzenie/lady-pank-4/kw iecien-2020 Wybieracie się? Bo my tak, o ile się odbędzie, ale sądzę, że w ograniczonym składzie, ale to będzie mieć miejsce. Kosmicznie mi brakuje koncertowania. Nie sądziliśmy nawet, że to pójdzie w takim kierunku. Jak tylko to wszystko otworzą, to zaczniemy zaliczać koncerty na maxa możliwości.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz