Pyszna majówka w Olsztynie. Food Trucki pojawią się na ulicach miasta

2021-04-28 16:30:46 (ost. akt: 2021-04-29 08:58:55)
Inne 1 maja 2021 - 3 maja 2021
Pyszna majówka w Olsztynie. Food Trucki pojawią się na ulicach miasta

Autor zdjęcia: EZP

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Olsztyna. Przez cały majówkowy weekend wszyscy smakosze będą mieli okazję spróbować dań z różnych zakątków świata.

Organizatorzy festiwalu przygotowali dla mieszkańców Olsztyna pyszną majówkę. Czekają nas trzy dni wypełnione najlepszym street foodem. Do miasta zawitają food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków świata.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”.

XI Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie potrwa od 1 do 3 maja przy plaży numer 2 na górce CRS ,,Ukiel”. W sobotę i niedzielę zjemy od 12 do 21, w poniedziałek od 12 do 20[/b].

Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie odbędzie się jedynie w formie na wynos. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dwumetrowej odległości od siebie w kolejce po zamówienia. Przy wejściu oraz na terenie food courtu będą znajdowały się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości.

Fot. XI Festiwal Smaków Food TruckówKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kuba Bartoszewicz #3065586 29 kwi 2021 09:23

    Prośba do GO: zapytajcie się organizatorów oraz administratora (OSiR) jakie działania związane z późniejszym uprzątnięciem terenu są zaplanowane oraz sprawdźcie ich wykonanie. Niestety zakładam, że śmieci będą się wysypywały ze śmietników, bo nikt nie przewidział, że trafi do nich większa ilość odpadów w związku z imprezą i nie zaplanował dodatkowego opróżniania. Dopiero co olsztyńskie Morsy uprzątnęły śmieci po Green Festiwalu z 2019 r., które do zeszłego tygodnia leżały spokojnie między drzewami, więc moje obawy nie są nieuzasadnione.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz