Festiwal reggae zagra w tym roku w Ostródzie! W zmienionej formie

2021-05-13 08:42:02 (ost. akt: 2021-05-13 08:57:13)
Festiwal reggae zagra w tym roku w Ostródzie! W zmienionej formie

Autor zdjęcia: Archiwum ORF

Ostróda Reggae Festival w tym roku zagra w amfiteatrze i na ostródzkim molo. Jest oficjalny komunikat organizatorów.

Na stronie ORF pojawił się w tej sprawie komunikat. Czytamy w nim:

"W najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że tak będzie wyglądać 20. edycja Ostróda Reggae Festival. W 2021 roku nawiązujemy do starej pieśni „I&I Survive”. Bo najważniejsze, że przetrwaliśmy. Najważniejsze, że jesteśmy. Najważniejsze, że wciąż możemy cieszyć się życiem i wspaniałą muzyką reggae. Będzie dobrze, choć z konieczności na mikroskalę.

Oto garść szczegółów, na które wszyscy z niepokojem czekacie:
* Ostróda Reggae Festival odbędzie się w dniach 9-11 lipca 2021 (3 dni) na terenie Amfiteatru w Ostródzie.
* Planowane są 3 sceny festiwalowe: Red Stage – główna scena w Amfiteatrze, Green Stage – scena sound system w sali kameralnej, Yellow stage – scena sound system na ostródzkim molo.

Cały program to w polscy artyści, choć planujemy małą sensację na skalę światową. Odbędzie się również Czwórka Reggae Contest, Uniwersytet Reggae oraz warsztaty. Dla najmłodszych jak zwykle czekała będzie strefa dziecięca.
* Dotyczą nas wszystkie rygory związane z COVID, m.in. limit 999 osób publiczności (50% pojemności, przy braku możliwości organizowania imprez masowych).

Co z karnetami?
Organizatorzy: Karnety są już wyprzedane, a ich sprzedaż została wstrzymana. Są to karnety, które kupiliście i zachowaliście na ORF 2020 i 2021. Z uwagi na limit pojemności, nie możemy sprzedać ich więcej. Bardzo nam przykro z tego powodu.

Ważne:
* Jeżeli przepisy pozwolą na wpuszczenie większej ilości publiczności, uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na miejscu w kasach.
* Posiadaczy karnetów niezadowolonych z planu i tych, którzy nie mogą zjawić się w tym roku w Ostródzie organizatorzy informują, iż karnety można zwracać do dystrybutora – firmy eBilet. W przypadku ich zwrotu otrzymacie bon do zrealizowania w ich sklepie, a organizatorzy ponoszą koszt kilkudziesięciu złotych za tę operację. Można też odsprzedać karnety innym fanom. Najlepiej zrobić to ogłaszając się na forum ORF:
https://www.facebook.com/groups/144515542233765
bądź na wydarzeniu ORF 2021:
https://www.facebook.com/events/706243103384105

Organizacyjne:
* Oficjalne pole namiotowe mieścić się będzie na terenie Parku Collisa.
* Z racji niemożności spełnienia wszystkich wymogów związanych z projektem EU „Ostróda Reggae Festival jak dziedzictwo kulturowe regionu”, rozpoczęcie jego realizacji planowane jest na 2022 rok.

Wszystkie szczegóły tegorocznego programu podamy w nadchodzących dniach. Decyzje dopiero co zapadły i musimy ustalić wszystkie szczegóły. Lepiej na pół gwizdka niż zupełna czystka...
Do zobaczenia w Ostródzie.
Positive Music Promotion

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Caramel #3067854 | 82.102.*.* 3 cze 2021 14:12

    Oferta HILLTOP Finance została udostępniona osobom ubiegającym się o pożyczkę (bez BIK, bez dużej papierkowej roboty). Pospiesz się i skontaktuj się z hilltopfinancefirm@gmail.com. WhatsApp: +1 954 417 1149

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz