Niezwykła Kari w Andergrancie

2014-10-01 12:59:44 (ost. akt: 2014-10-01 13:07:14)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 5 października 2014
Niezwykła Kari w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Kari to polska artystka, producentka i singersongwriterka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. W najbliższy weekend artystka wystąpi w olsztyńskim klubie Andergrant.

Kari to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tworząc muzykę pop, omija stereotypową przewidywalność. Po dwóch latach od sukcesu debiutanckiej płyty "Daddy Says I’m Special", którą wydała jako Kari Amirian, artystka powróciła z nowym albumem "Wounds And Bruises”. Nowe wydawnictwo pokazuje wyraźne zmiany w stylistyce, w której do tej pory poruszała się wokalistka. „Wounds And Bruises” to album surowych i jaskrawych kontrastów: pomiędzy energetycznym rytmem, a subtelną melodią, sferą ducha a rzeczywistością, między potęgą a kruchością, odwagą a spokojem.

Charyzmatyczny wokal Kari miesza się z szeroką gamą dźwięków, od tribalowych beatów, po elektro i brzmienia lat 80. Na płytę składa się 9 szczerych opowieści o poszukiwaniu prawdy o sobie, dramatycznych zmianach w życiu, zranieniach i odnajdowaniu siebie na nowo. Teksty są odważne i mistyczne, zaśpiewane z wielką charyzmą i mocą.

Kari zdobyła główną nagrodę magazynu Hiro 2012 oraz nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Bat For Lashes, Lykke Li, Stina Nordenstam czy Fever Ray. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak: Open’erFestival, Free Form Festival, Męskie Granie, SlotArt Festival, Malta Festival i wielu innych.

KARI w AnderGrancie, 5 października 2014, godz. 20
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż); 35 zł ( w dniu koncertu)
Przedsprzedaż biletów: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2) oraz www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB