Adam Mickiewicz-Reaktywacja w Sowie

2016-10-27 14:09:33 (ost. akt: 2016-10-27 14:11:37)
Muzyka Olsztyn, Galeria Sowa, Zamkowa 2A 7 listopada 2016
Adam Mickiewicz-Reaktywacja w Sowie

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

7 listopada w Galerii Sowa wystąpi Wojciech Tremiszewski w roli Adama Mickiewicza.

Adam Mickiewicz-Reaktywacja/ Wojciech Tremiszewski - ADAMA MICKIEWICZA LIRYCZNA PRÓBA ODNALEZIENIA SIĘ W BRANŻY ROZRYWKOWEJ.

Tekst, reżyseria i wykonanie - WOJCIECH TREMISZEWSKI, członek niegdysiejszego Kabaretu Limo, Warren ze "Spadkobierców", aktor i improwizator (Peleton, W Trzech Osobach).

Jest opowieść o Adamie Mickiewiczu, który w niebiosach ciągle tęskni i odczuwa niepokój wrażliwego. Spogląda z góry na współczesną Polskę i widzi duchowe braki w narodzie. I kiedy ktoś podsuwa mu pomysł zstąpienia i ponownej próby poprowadzenia Polaków ku światłu, a do tego jeszcze proponuje odrzucenie trzynastozgłoskowca z poprzedniej epoki, a raczej próbę odnalezienia się w nowoczesnych formach rozrywkowych, nasz Adam idzie do Boga, by wynegocjować u niego zejście na Ziemię. A więc nastąpi Wieszcza Reaktywacja!

Jak Mickiewicz poradzi sobie z twardymi regułami showbiznesu? Jak zabrzmi jego stand up o ziomkach z epoki romantyzmu? Czy będzie grał pod publikę, czy wzniesie się ponad nią?

Godzinny monodram o wieszczu narodowym - zabawny w stylu niegdysiejszym, śmieszny w stylu nowoczesnym, lekko ckliwy w stylu ulicznym i ze szczyptą rozdzierania duszy w stylu intymnym. .

Bilety 25zł normalny, 15zł ulgowy(uczniowie, studenci i literaci).Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB