Już w sobotę (26.11) w Arte zagra Alex Banks, reprezentant kultowej wytwórni Monkeytown Records
Alex Banks, DJ i producent muzyczny, pochodzi z Brighton (UK) i niedawno dołączył do prestiżowej wytwórni Monkeytown Records. Brzemienie Banks'a, wypełnione jest ciężkim i głębokim basem, brudnymi dźwiękami analogowych konsol i instrumentów ocieplonymi nieznacznie przez smyczki i subtelne damskie wokale. Jego umiejętności produkcyjne potwierdzają występy na żywo i liczne remixy.
Szerokie uznanie w muzycznym świadku, jak i posłuch wśród fanów Alex Banks zdobył dzięki remixowi utworu "The Keeper" Bonobo (zamieszczonego na albumie "Black Sands Remixed") jak również pracy z Andreyą Trianą, Lamb i Husky Rescue. Banks prezentował się już w legenarnej audycji legendary Solid Steel series realizowanej przez wytwórnię Ninja Tune. Wygrał nawet w 2014 roku tytuł "Mix of the Year" dzięki głosom fanów z całego świata.
Latem 2014 roku artysta wydał płyte "Illuminate" w legendarnej wytwórni Monkeytown Records. Praca w owej wytwórni zaowocowałą trasą koncertową wraz z Moderatem.
Arte & Tas present: Alex Banks (Monkeytown Records DE)
Start: 23
Wjazd: 15 zł
Alex Banks
T_One
TAS
Vj Pwl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez