Nieobliczalny Dr.Hackenbush w Anderze

2015-02-06 08:43:01 (ost. akt: 2015-02-06 08:48:33)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 14 lutego 2015
Nieobliczalny Dr.Hackenbush w Anderze

14 lutego 2015 roku klinika AnderGrant (ul Kołobrzeska 32, Olsztyn) zaprasza na najbardziej romantyczne walentynki w mieście, na terapię z Doktorem HACKENBUSHem.

Bileciki bez recepty w przedsprzedaży po 20 zł.(AnderGrant, Sarmata, Rockfan, Antałek, Remedium, online na www.andergrant.com)

W dniu koncertu wjazd na terapię za 30 zł. Start od 20.00.

Dr.Hackenbush to Wielki As trójmiejskiej sceny muzycznej, który z jednej strony zadziwia doskonałą muzyką rockowa własnego autorstwa, a z drugiej masakruje frywolnymi poetycko, lekkimi aranżacjami kultowych przebojów największych światowych tuzów, jak "Beatlesi", "Stonsi" czy "Kinksi".

Dr.Hackenbush to formacja nieobliczalna, zaskakująca i na zawsze utrwalająca się w pamięci. W jedno ucho wpływa nam delikatnym, acz surowym, strumieniem przepięknych lirycznie i muzycznie, rockowych ballad, które królowały na listach przebojów, w drugie zaś ucho pompuje nas wodospadem brutalnie finezyjnych, i wulgarnie uproszczonych obrazów z życia, ubranych w ostrą muzykę, zarówno własną, jak i kultową dla całego rockowego świata.

Sami określają to jako solid rock. Swoja działalność rozpoczęli na przełomie lat 70 i 80. Przez kilka lat grali koncerty w Polsce i poza granicami. Zagrali wspólne trasy z TSA, Lombard, Kombi oraz szwedzka grupa Hurrah.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB