Biesiada Warmińska na Hubertusa

2015-09-30 11:36:57 (ost. akt: 2015-09-30 13:07:48)
Inne 23 października 2015
Biesiada Warmińska na Hubertusa

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Zapraszamy do Karczmy Warmińskiej w Gietrzwałdzie!

Karczma Warmińska to wyjątkowe miejsce z unikalną atmosferą i słowiańską gościnnością. Tradycyjnie w okresie jesieni i zimy będą się tu odbywały biesiady, zabawy taneczne, wesela i świąteczne spotkania. W każdą niedzielę zapraszamy na rodzinne obiady przy muzyce na żywo. Święto Ziemniaka rozpoczęliśmy biesiadą w dniu 26.09 i trwać będzie do 18.10.

Z tej okazji szef kuchni przygotował wyśmienite potrawy z ziemniaka, miedzy innymi: placki ziemniaczane z polędwiczką, babka i kiszka ziemniaczana, ziemniaki żniwiarza, pierogi, zupa kartoflanka. W karcie nasi Goście znajdą jeszcze wiele innych atrakcyjnych potraw regionalnych z miejscowych produktów z warmińskiego gospodarstwa, mazurskich jezior i lasów.

W dniu 23.10 w PIĄTEK o godz. 18:00 z okazji zbliżającego się święta Hubertusa zapraszamy na kolejną biesiadę warmińską. Będzie to zabawa przy muzyce biesiadnej. Wykonaniu popularnych utworów biesiadnych będzie towarzyszyć zabawa taneczna, degustacja potraw z dziczyzny, ryb i grzybów pochodzących z mazurskich lasów i jezior. Szef kuchni poleca : pieczeń z dzika, roladki z dziczyzny, sandacz w sosie kurkowym, okonki z patelni, zupa grzybowa z łazankami, zapiekanka grzybowa.

Zapraszamy także Gości codziennie na smaczne potrawy kuchni warmińskiej i mazurskiej, na regionalne napoje i desery. Karczma Warmińska za zachowanie tradycyjnych receptur i wykorzystanie naturalnych produktów otrzymała znak Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla.

Czas trwania biesiady.ok. 4-5 godz.
Wstęp na biesiadę 10 zł.
Rezerwacja miejsc tel. 89 512 34 23.

Karczma Warmińska w Gietrzwałdzie czynna codziennie od godz. 11:00 do 22:00
e-mail: karczma@karczma.pl, www.karczma.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB