ZMTOUR przyjeżdża do Olsztyna. Złap bilet!

2015-10-13 09:41:15 (ost. akt: 2015-10-15 14:23:07)
Muzyka Nowy Andergrant (Olsztyn) 16 października 2015
ZMTOUR przyjeżdża do Olsztyna. Złap bilet!

Autor zdjęcia: Materiały prasowe/Andergrant

Mieszanka klimatów i mnóstwo energii - już w najbliższy piątek (16 października) w Olsztynie zagrają Quebonafide i Dwa Sławy.

Quebonafide – charyzma, energia, ogień, temperament – tak w czterech słowach można określić twórczość tego 24-letniego rapera z Ciechanowa. Kuba Grabowski, bo tak właściwie się nazywa, swoją karierę rozpoczął od bitew freestyle’owych jak również podziemnych nagrywek. Jego ostatnie solowe, a zarazem legalne wydawnictwo Ezoteryka (2015) otrzymało status złotej płyty!

Dwa Sławy – Ludzie Sztosy to nie tylko tytuł ich ostatniej, świetnej płyty (2015), ale także już chyba synonim łódzkiego duetu. Rado Radosny i Astek „to naprawdę czaderskie ziomy, a Dwa Sławy to najlepszy prawilny projekt, jaki ujrzał światło dzienne, odkąd zakończył się Adwent”, niby wiadomo to już od 2007, kiedy odchodząc ze swoich dotychczasowych ekip, wydali pierwszy wspólny nielegal Dla Sławy, a jednak dopiero w tym roku zachwycili i zjednali sobie słuchaczy w całej Polsce.


QUEBONAFIDE X DWA SŁAWY (ZMTOUR)
Nowy Andergrant (Olsztyn); 16 października (piątek), godz. 20

Bilety: 40 zł (II pula) - 45 zł (w dniu imprezy)

Źródło: Andergrant


Uwaga! Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety. Aby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod ol.imp2.x, gdzie "x" to uzasadnienie. Na smsy czekamy do czwartku (15 października) do godz. 16. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie.

>>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB