Weekendy z jogą w pałacowych ogrodach

2016-07-18 13:04:00 (ost. akt: 2016-08-01 13:53:34)
W plenerzeW plenerze 23 lipca 2016 - 17 września 2016
(każda sobota)
Weekendy z jogą w pałacowych ogrodach

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Pałac Pacółtowo zaprasza do swoich ogrodów na bezpłatne zajęcia z jogi. Sesje, które prowadzi hinduski specjalista Jubair Changampalli - wieloletni trener jogi oraz ekspert masażu ajurwedyjskiego, odbywają się w sobotnie popołudnia w godzinach od 15.00 do 16.00 oraz w niedziele w godzinach od 10.00 do 11.00. Weekendowe spotkania z jogą w pałacowych ogrodach potrwają do 18 września 2016 roku.

Praktyka jogi w plenerze jest pięknym doświadczeniem i daje dużo poczucia swobody i radości – podkreśla Jubair Changampalli

W zajęciach może wziąć udział każdy – zarówno osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą, jak również Ci którzy trenują już od dawna. Przygotowując się do zajęć warto zabrać ze sobą wygodny strój, który zapewni swobodę ruchu oraz matę do ćwiczeń. Istnieje również możliwość wypożyczenia bezpłatnie mat na miejscu w Pałacu.

W przypadku braku sprzyjającej pogody zajęcia odbywają się w pałacowej sali. Zapraszamy wszystkich chętnych! Ilość miejsc jest nieograniczona.

Po zajęciach jogi Pałac Pacółtowo zaprasza również na bezpłatne Recitale Chopinowskie, które odbywają się w Sali Balowej. Na gości Pałacu czeka również moc atrakcji rekreacyjnych, które umilą pobyt w Pacółtowie. Na miejscu istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z masaży ajurwedyjskich, basenu zewnętrznego, nauki jazdy konnej czy przejażdżki bryczką, a pałacowa restauracja może przygotować wyśmienite kosze piknikowe pełne smakowitych, regionalnych przysmaków.

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w Pałacu Pacółtowo.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 89 641 23 00, 609 554 010 lub
e-mail: palac@palacpacoltowo.pl, www.palacpacoltowo.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB