Scena Stand-Up w Sowie kwitnie

2017-01-19 15:40:05 (ost. akt: 2017-01-19 15:48:18)
InneInne Olsztyn, pub Sowa, ul. Zamkowa 2 25 stycznia 2017
Scena Stand-Up w Sowie kwitnie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Galeria Sowa w Olsztynie zaprasza na dwie pełne humoru imprezy. Jeszcze w styczniu na scenie zaprezentuje się Błażewicz&Krajewski, a w lutym po raz drugi w Olsztynie wystąpi Katarzyna Piasecka.

25.01 Stand-Up Inferno: Błażewicz&Krajewski
Start godzina 20.00, Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2, Olsztyn
BILETY w cenie 20 zł dostępne tylko poprzez rezerwację telefoniczną: 664-704-663. Odbiór na miejscu, w dniu wydarzenia

BŁAŻEJ KRAJEWSKI komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

JAKUB POCZĘTY-BŁAŻEWICZ zasuwa (i wygląda) za dwóch. W swoim nowym programie obnaża się przed ludźmi - na szczęście tylko psychicznie. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Jego występy są pełne energii, improwizacji i kontaktu z publicznością.
Całość poprowadzi i obnaży fragmenty swojego nowego materiału Maciej Brudzewski!

Występ tylko dla spragnionych komedii. Bóle brzucha, zawroty głowy i lekkie nietrzymanie moczu są wliczone w ryzyko.

16.02 Katarzyna Piasecka z programem "Bez Filtra"
Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2, Olsztyn, start godzina 19.00, bilety 30zł, >>> dostępne online

Katarzyna Piasecka już po raz drugi przyjeżdża do Olsztyna ze swoim programem stand-up comedy "BEZ FILTRA"! Będzie to zapewne ostatnia szansa żeby zobaczyć ten program na żywo w Olsztynie! Razem z Kasią na scenie pojawi się Rafał Banaś !

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA". PROGRAM PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB