Piotr Zioła i Revolving Tour II

2017-03-15 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-22 11:40:36)
Muzyka Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 26 marca 2017
Piotr Zioła i Revolving Tour II

Autor zdjęcia: Monika Smolik

Artysta aktywnie koncertuje prezentując swój autorski materiał, zarówno na festiwalach jak i podczas klubowej trasy koncertowej. Na koncert w Olsztynie zaprasza klub Andergrant.

Piotr Zioła to młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się wiosną 2016 r. nakładem Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Pojawił się niespodziewanie i w ciągu krótkiego czasu przywrócił wiarę w możliwość posłuchania świetnej muzyki inspirowanej starym brzmieniem, ale podanej w świeży i zdecydowanie autorski sposób. Piotr Zioła zagrał na największych polskich festiwalach.

Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Artystę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.

Artysta aktywnie koncertuje prezentując swój autorski materiał, zarówno na festiwalach jak i podczas klubowej trasy koncertowej.

Koncert odbędzie się 26.03 w klubie Nowy Andergrant o godz. 20. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu, dostępne są w Andergrancie, pubie Sarmata, sklepie muzycznym Rockfan i na stronie www.andergrant.com/bilety.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB