Torture Fest 2018 w Andergrancie

2018-06-11 17:46:22 (ost. akt: 2018-06-11 17:49:25)
Muzyka 16 czerwca 2018
Torture Fest 2018 w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Zespół Torture of Hypocrisy i klub Nowy Andergrant prezentują TORTURE FEST 2018! Zapraszamy na drugą edycję festiwalu, która odbędzie się 16 czerwca 2018r. w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant!

Jak co roku, pierwszych 20 osób otrzyma upominek od organizatora imprezy. W tej edycji czeka Was wieczór pełen potężnej dawki groove i thrash metalowej energii. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

16 CZERWCA
OLSZTYN - NOWY ANDERGRANT - KOŁOBRZESKA 32
START 18:00
CENA BILETU: 20 PLN

Torture of Hypocrisy (Industrial groove/death metal/Mikołajki) grupa groove/death metalowa założona w 2007 roku w Mikołajkach. Aktualnie zespół promuje album "RBMK-1000" wydany w 2016r. Trzeci album Torture of Hypocrisy to w pełni koncepcyjny materiał opowiadający o katastrofie w Czarnobylu. Warstwa liryczna została przygotowana w oparciu o filmy dokumentalne, a każdy utwór jest swoistą próbą opowiedzenia wydarzeń oczami czołowych postaci biorących udział w tragedii.

Na albumie gościnnie wystąpił MoozE - autor ścieżki dźwiękowej do kultowej gry "S.T.A.L.K.E.R. - SHADOW OF CHERNOBYL" oraz włoski kompozytor i producent eksperymentalnych sampli - Uzbazur. "RBMK-1000" to najcięższy materiał zespołu oscylujący w klimatach industrial groove/djent/death metal, pełen rozbudowanych kompozycji. Torture of Hypocrisy dzieliło scenę m. in. z HATE, THY DISEASE, MASACHIST, OBSCURE SPHINX czy DEAD INFECTION.


Explozer (Groove metal/Gdańsk)
"Początki zespołu Explozer Trójmiasto zarejestrowano w 2009 roku na zgliszczach projektu Blitzkrieg [...] Pierwszą eksplozję muzyczną odnotowano w roku 2011 kiedy to ekipa wybuchowa aktywowała intensywną działalność koncertową.

Do przełomu działalności owego bandu przyczynił się Włodek Mańkowski – gitarzysta solowy i wokalista, przybyły niegdyś z Ukrainy, znany z lwowskiej formacji „Lazaret”, ukierunkowując Explozer w stronę gatunku Metalcore/Groove Metal, a także wprowadzając polską tematykę utworów. Kierujemy się tylko jedną zasadą - robimy to co lubimy i dajemy z siebie wszystko, eksplodujemy na scenie czy dla 5, czy dla 500 osób - nas trzech, z wypracowanym bagażem doświadczeń muzycznych, szukających nowych form dźwiękowych i nie szablonowych układów rytmicznych - to jest Explozer dziś i zawsze. Reszta to tylko chronologia zdarzeń..."

Aterra (Metal/Warszawa)
"ATERRA to metalowy zespół z Warszawy w skład którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY oraz legendy amerykańskiego hard-cora M.O.D. Aktualnie grupa nagrała debiutancką płytę pt."All Born in Pain" i materiałem z tej płyty chętnie Was poczęstuje!"

DEFYING (Post-progmetal/Olsztyn)
Muzyka Defying jest wypadkową post i progmetalu. Grupa nie boi się eksperymentowania i często sięga po niekonwencjonalne środki brzmieniowe, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, sample, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki. Aktualnie muzycy pracują nad drugim pełnoprawnym albumem. Dzielili sceniczne deski m.in. z Traumą, Disperse, Butterfly Trajectory czy Kat & Roman Kostrzewski.

LIKANTROPIA (Death/Black Metal/Włocławek)
Zespół założony w 2004 roku. Zawieszony w 2015, po niespełna 3 latach w odnowionym składzie wraca do gry i promuje swój album "Beyond The Beginning".
Skład:
BielacK - Wokal, gitara
Bojara - Bass
Lukass - Bębny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB